Styrelse

Lars Karlsson, ordförande
e-post: lars.karlsson@boisfc.nu

Gert Bengtsson, vice ordförande

Anders Henricson, sekreterare
e-post: ahenricsson71@gmail.com

Hanna Nyström, ledamot
e-post: hanna.nystroem@gmail.com

Pelle Larsson, ledamot
e-post: parolalarsson@googlemail.com

Henrik Dahl, ledamot
e-post: henrik.dahl@boisfc.nu

Stefan Andersson, suppleant
e-post: stefan.andersson@boisfc.nu

Dan Skogman, suppleant.
e-post: dan.skogman@vgidrott.se

Valberedning

Tveka inte att höra av dig till valberedningen med frågor och förslag.

Mikael Hansson
e-post: mikael.hansson3@icloud.com
telefonnummer: 070-217 06 99.

Pär Munther
e-post: pmunther75@gmail.com
telefonnummer: 070-347 03 54

Tommy Johnsson
e-post: tojo75@live.se
telefonnummer: 070-550 77 74