Kontakt

Kontorets och kontorstelefonens öppettider är:

Måndag – Fredag (ej röda dagar) kl.10.00-12.00 & 13-14. Lunchstängt 12.00 – 13.00

Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

 

Adress:

Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
E-post: info@boisfc.nu

 

Klubbchef
Dan Skogman
073-026 20 52
Dan@boisfc.nu

Manager
Joakim Persson
073-029 39 09
Joakim@boisfc.nu

Akademi- & Sportchef
Martin Pringle
Martin.Pringle@boisfc.nu

Evenemangs- & biljettansvarig
Ludwig Bengtsson Backman
073-3664530
ludwig.bb@boisfc.nu

 

Försäljning
Joakim Lindner
Joakim.Lindner@boisfc.nu

Försäljning
Hampus Zackrisson
073-154 85 48
Hampus.Zackrisson@boisfc.nu
Ungdomskoordinator & Administration
Jonas Lejeviken
073-986 30 32
Jonas@boisfc.nu

 

Administration
Pauline Knutsson
pauline@boisfc.nu

SLO
Jennie Adolfsson
jennie.adolfsson@boisfc.nu

Niklas Mårtensson
niklas.martensson@boisfc.nu

 

Säkerhetsansvarig

Ulf Johansson