Kontakt

OBS! Förändring av våra öppettider p.g.a restriktioner från Folkhälsomyndigheten
Som ett led för att skydda våra anställda kommer vårt Sport- och administrationskontor på Mentorsvägen 12 inte att ta emot spontana besök. Ni når dem säkrast via deras epost som ni hittar på här nedan eller via telefon 0340-89811. Detta gäller till 24/11 eller så länge Folkhälsomyndighetens restriktioner håller i sig.

 

Kontorets och kontorstelefonens ordinarie öppettider är:
Måndag – Fredag (ej röda dagar) kl.10.00-12.00 & 13-14. Lunchstängt 12.00 – 13.00
Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

Adress:
Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
E-post: info@boisfc.nu

Klubbchef
Dan Skogman
073-026 20 52
Dan@boisfc.nu

Manager
Joakim Persson
073-029 39 09
Joakim@boisfc.nu

Akademi- & Sportchef
Martin Pringle
Martin.Pringle@boisfc.nu

Evenemangsansvarig
Ludwig Bengtsson Backman
ludwig.bb@boisfc.nu

Försäljning
Joakim Lindner
Joakim.Lindner@boisfc.nu

Försäljning
Hampus Zackrisson
073-154 85 48
Hampus.Zackrisson@boisfc.nu

Ungdomskoordinator & Administration
Jonas Lejeviken
073-986 30 32
Jonas@boisfc.nu

Administration
Pauline Knutsson
pauline@boisfc.nu

Ekonomi
Carina Neldemo
carina@boisfc.nu

SLO
Jennie Adolfsson
jennie.adolfsson@boisfc.nu
Niklas Mårtensson
niklas.martensson@boisfc.nu

Säkerhetsansvarig
Ulf Johansson