Kontakt

Kontoret ligger på Mentorsvägen 12 (vid Mariedalsskolan). Kontorets och kontorstelefonens öppettider är arbetsdagar 10.00-12.00 & 13-14. Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

Adress: Mentorsvägen 12, 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
E-post: info@boisfc.nu

Klubbchef
Dan Skogman
073-026 20 52
Dan@boisfc.nu

Sportchef
Joakim Persson
073-029 39 09
Joakim@boisfc.nu

Försäljning
Joakim Lindner
Joakim.Lindner@boisfc.nu

Media, Kommunikation & Administration
Marc Brandin
070-519 35 19
marc.brandin@boisfc.nu
Akademichef & Administration
Christoffer Eriksson
073-244 43 06
christoffer.eriksson@boisfc.nu

Evenemangsansvarig
Lars Karlsson
lars.karlsson@boisfc.nu

Säkerhetsansvarig
Ulf Johansson