Kontakt

OBS! Förändring av våra öppettider p.g.a Covid-19
Som ett led för att skydda våra anställda kommer vårt Sport- och administrationskontor på Mentorsvägen 12 inte att ta emot spontana besök. Ni når dem säkrast via deras epost som ni hittar på här nedan eller via telefon 0340-89811. Detta gäller tillsvidare!

Det är dock möjligt att under kontorets ordinarie öppettider hämta sina säsongskort! Observera att vi endast har öppet för uthämtning och ber er visa hänsyn till eventuellt andra besökare samt personalen. Kom inte om du uppvisar några som helst sjukdomssymptom!

Kontorets och kontorstelefonens ordinarie öppettider är:
Måndag – Fredag (ej röda dagar) kl.10.00-12.00 & 13-14. Lunchstängt 12.00 – 13.00
Om du vill komma i kontakt med någon av personalen går det bra att skicka e-post eller ringa direkt.

Adress:
Mentorsvägen 12 (vid Mariedalskolan), 432 50 Varberg
Tel: 0340 898 11
E-post: info@boisfc.nu

Klubbchef
Dan Skogman
073-026 20 52
Dan@boisfc.nu

Manager
Joakim Persson
073-029 39 09
Joakim@boisfc.nu

Akademi- & Sportchef
Martin Pringle
Martin.Pringle@boisfc.nu

Evenemangsansvarig
Ludwig Bengtsson Backman
ludwig.bb@boisfc.nu

Försäljning
Joakim Lindner
Joakim.Lindner@boisfc.nu

Försäljning
Hampus Zackrisson
073-154 85 48
Hampus.Zackrisson@boisfc.nu

Ungdomskoordinator & Administration
Jonas Lejeviken
073-986 30 32
Jonas@boisfc.nu

Administration
Pauline Knutsson
pauline@boisfc.nu

Ekonomi
Carina Neldemo
carina@boisfc.nu

SLO
Jennie Adolfsson
jennie.adolfsson@boisfc.nu
Niklas Mårtensson
niklas.martensson@boisfc.nu

Säkerhetsansvarig
Ulf Johansson