Styrelse

Lars Karlsson, ordförande
e-post: lars@boisfc.nu

Gert Bengtsson, vice ordförande
e-post: gert@boisfc.nu

Hanna Nyström, ledamot
e-post: hanna@boisfc.nu

Pelle Larsson, ledamot
e-post: parolalarsson@googlemail.com

Henrik Dahl, ledamot
e-post: henrik.dahl@boisfc.nu

Stefan Andersson, ledamot
e-post: stefan.andersson@boisfc.nu

Pernilla Theorin, ledamot

e-post: Pernilla@boisfc.nu

Valberedning

Tveka inte att höra av dig till valberedningen med frågor och förslag.

Tommy Johnsson, ordförande
e-post: tommy@boisfc.nu
telefonnummer: 070-550 77 74

Greger Bergendahl
epost: greger.bergendal@gmail.com
telefonnumer: 072-707 99 66

Pär Munther
e-post: Par@boisfc.nu
telefonnummer: 070-347 03 54